Müşteri Hizmetleri: 0 236 462 47 00 - E-Mail: info@tunalilarkirtasiye.com - Adres: Cumhuriyet Meydanı No:37 Demirci Manisa
Üyelik
Giriş yap yada üye ol
0 Adet
0 TL
Hakkımızda

Tunalılar Kırtasiye,  1995 yılında perakende kırtasiye olarak faaliyetine başlamıştır. Geniş pazar tecrübemiz ve deneyimli personelimiz ile kırtasiye ve kurumsal tedarik hizmetleri sektöründe 24 yıldır hizmet vermekteyiz.  Bu hizmet anlayışımızın yapı taşları özveri, çalışkanlık ve dürüstlük aynı zamanda şirket kültürümüzün de temelini oluşturan unsurlardır.

Yılların bize bir armağan olarak sunduğu tecrübeyi biz de müşterilerimize bir değer olarak sunma hedefiyle her geçen gün daha çok çalışarak sektöre değer katıyoruz.

Firmamız portföyünü geniş tutmuştur. Şirketlerin değerlerini göz önünde bulundurup, talep edilen ürünleri uygun fiyat ve hızlı teslimat hedefiyle müşterilerine sunmaktadır.

Bu çerçevede müşteri odaklı çalışmayı prensip edinen Tunalılar Kırtasiye  kaliteli hizmet, yerli, yabancı marka kaliteli ürün anlayışıyla eğitim ve ofis malzemelerinin hazırlanması, elde etme konusunda sektöründe lider firmalar arasındadır.

Kurumsal

© 2019 Tunalılar Kırtasiye | Tüm Hakları Saklıdır. | Kredi kartı bilgileriniz 128Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. | Web Tasarım: Özgüweb